1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alek07
Последна активност:
1 Април 2020 во 13:43
Зачленет:
25 oктомври 2010
Мислења:
35
Допаѓања:
65
Поени од трофеи:
100

Сподели

alek07

Gaining Experience

alek07 последен пат беше виден (како):
1 Април 2020 во 13:43