1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alek005
Последна активност:
31 Јули 2018
Зачленет:
13 Септември 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 2

Роденден:
3 Јануари 1987 (Возраст: 33)

Сподели

alek005

Intern, 33

alek005 последен пат беше виден (како):
31 Јули 2018