• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од alejandro93

 1. A

  Помош околу избор на лаптоп

  Истото за Dell го мислев. Првите 2 лаптопи што сум ги имал од нив се и досега немало никаква фрка со нив. Фала!
 2. A

  Помош околу избор на лаптоп

  Здраво, барам да купувам нов лаптоп. Спремен сум да издвојам околу 35-8 илјади за него. Ќе го користам за програмирање и за секојдневна употреба(сурфање на интернет и сл). Не ми е толку битен за игри, ама би биле добар плус. Би сакал некој со I7, и 8 гб рам. Исто така би сакал и да дадете...
На врв Дно