1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
aldo
Последна активност:
12 ноември 2011
Зачленет:
16 Јуни 2010
Мислења:
57
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Ги следи 2

Следачи 1

  1. Zee

Сподели

aldo

Intern

aldo последен пат беше виден (како):
12 ноември 2011