• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од AlbanianBlood

 1. A

  Помош Околу Paypal!

  Може ли да се поблекуват парите од Пајпал?
 2. A

  KGB Hosting

  Ako imash T-Home slobodni zemi, ke imas 20-30ping, ako imas onnet 100ping :)
 3. A

  Курс за програмирање

  www.semoskoc.com.mk
На врв Дно