1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
al1en
Последна активност:
7 Јули 2018
Зачленет:
30 Април 2009
Мислења:
41
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
70

Следачи 1

Сподели