1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ajso
Последна активност:
25 oктомври 2017
Зачленет:
28 Август 2009
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

Ajso

Intern

Ajso последен пат беше виден (како):
25 oктомври 2017