1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AirCrack
Последна активност:
19 Јули 2012
Зачленет:
4 Јануари 2009
Мислења:
38
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10

Сподели

AirCrack

Intern

AirCrack последен пат беше виден (како):
19 Јули 2012