1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ago
Последна активност:
12 Септември 2009
Зачленет:
10 Септември 2008
Мислења:
257
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Ги следи 4

Роденден:
9 Јануари 1995 (Возраст: 25)

Сподели

Ago

Intern, 25

Ago последен пат беше виден (како):
12 Септември 2009