1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
advanced
Последна активност:
21 Февруари 2020
Зачленет:
9 oктомври 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
18 Јуни 1994 (Возраст: 25)

Сподели

advanced

Intern, Машко, 25

advanced последен пат беше виден (како):
21 Февруари 2020