1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Adivius
Последна активност:
12 Март 2020
Зачленет:
1 oктомври 2013
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
Јануари 1

Сподели

Adivius

Intern, Машко

Adivius последен пат беше виден (како):
12 Март 2020