1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
acko63
Последна активност:
21 ноември 2019
Зачленет:
24 Септември 2014
Мислења:
24
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
3 Март 1975 (Возраст: 44)

Сподели

acko63

Intern, Машко, 44

acko63 последен пат беше виден (како):
21 ноември 2019