1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Acika_Beast
Последна активност:
14 Јули 2020 во 18:18
Зачленет:
18 Август 2008
Мислења:
124
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
190

Сподели

Acika_Beast

Intern

Acika_Beast последен пат беше виден (како):
14 Јули 2020 во 18:18