1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Acika00mk
Последна активност:
19 Јуни 2017
Зачленет:
4 Мај 2010
Мислења:
59
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
197

Следачи 1

Роденден:
Септември 30

Сподели

Acika00mk

Intern

Acika00mk последен пат беше виден (како):
19 Јуни 2017