1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AceS
Последна активност:
21 Февруари 2020 во 14:54
Зачленет:
29 Март 2011
Мислења:
39
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Следачи 1

Сподели

AceS

Intern

AceS последен пат беше виден (како):
21 Февруари 2020 во 14:54