1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
acer-mk
Последна активност:
18 Март 2014
Зачленет:
2 Април 2009
Мислења:
35
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Ѓорче Петров, Скопје

Сподели