1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
acemp
Последна активност:
9 Декември 2017
Зачленет:
17 Април 2009
Мислења:
12
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
197

Следачи 1

Роденден:
17 Април 1974 (Возраст: 45)

Сподели

acemp

Intern, 45

acemp последен пат беше виден (како):
9 Декември 2017