• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ace_rot

Роденден
4 февруари 1984 (Возраст: 37)
Локација
Tetovo
Пол
Машки

Трофеи

  1. 10

    Facebook

    Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
На врв Дно