1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ace106
Последна активност:
18 Март 2019 at 09:16
Зачленет:
17 oктомври 2013
Мислења:
44
Допаѓања:
66
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машко
Роденден:
6 Април 1981 (Возраст: 37)

Сподели

ace106

Gaining Experience, Машко, 37

ace106 последен пат беше виден (како):
18 Март 2019 at 09:16