1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
acafoz
Последна активност:
25 oктомври 2019
Зачленет:
2 ноември 2011
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50

Сподели

acafoz

Intern

acafoz последен пат беше виден (како):
25 oктомври 2019