1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ac3
Последна активност:
26 oктомври 2015
Зачленет:
16 oктомври 2008
Мислења:
99
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
80

Ги следи 4

Следачи 3

Сподели

Ac3

Intern

Ac3 последен пат беше виден (како):
26 oктомври 2015