1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ac1d
Последна активност:
12 Декември 2010
Зачленет:
24 Септември 2008
Мислења:
410
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
0

Ги следи 2

Сподели

ac1d

Intern

ac1d последен пат беше виден (како):
12 Декември 2010