• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Abbaton

  1. A

    Нови пакети на Кејблтел

    Се префрлив на Кејблтел пред неколку дена. (Пакет Премиум 2000ден) Немам нисто друго освен пофални зборови до сега. Нетот им е екстра брз и стабилен плус десет пати се поефтини од она Т-лоповине. Eve kako mi siminja torrenti: max speed 4.1 Mb/s avg 2.4 Mb/s :bravo:
На врв Дно