1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
A64___
Последна активност:
11 Декември 2019 во 04:54
Зачленет:
13 Јануари 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
10 Јули 1985 (Возраст: 34)

Сподели

A64___

Intern, 34

A64___ последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 11 Декември 2019 во 04:54