1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
a.petrovski
Последна активност:
23 ноември 2009
Зачленет:
13 ноември 2009
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
9 Јануари 1960 (Возраст: 60)

Сподели

a.petrovski

Intern, 60

a.petrovski последен пат беше виден (како):
23 ноември 2009