1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
a.miroslav
Последна активност:
3 Јуни 2020 во 13:28
Зачленет:
8 Јануари 2017
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
25 Јануари 1982 (Возраст: 38)

Сподели

a.miroslav

Intern, 38

a.miroslav последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2020 во 13:28