• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

a-data

Роденден
8 април 1985 (Возраст: 36)
Пол
Машки

Трофеи

  1. 10

    Среќен роденден!

    Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
На врв Дно