1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
_хулк_
Последна активност:
22 Јуни 2012
Зачленет:
20 Февруари 2012
Мислења:
21
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Роденден:
5 Јуни 1985 (Возраст: 34)

Сподели

_хулк_

Intern, 34

_хулк_ последен пат беше виден (како):
22 Јуни 2012