1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
_KIKO_
Последна активност:
23 Мај 2020 во 17:23
Зачленет:
3 ноември 2008
Мислења:
35
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Следачи 1

Сподели

_KIKO_

Intern

_KIKO_ последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 17:23