1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
_gorco_
Последна активност:
3 Декември 2013
Зачленет:
23 Јануари 2009
Мислења:
27
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
10

Следачи 1

Веб-страна:

Сподели

_gorco_

Intern

_gorco_ последен пат беше виден (како):
3 Декември 2013