1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by _EAX

 1. _EAX
 2. _EAX
 3. _EAX
 4. _EAX
  epa imas tamu po listovite sto ti gi dale od mt net
  Мислење од: _EAX, 6 ноември 2007 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 5. _EAX
 6. _EAX
  Испрати

  vlatkorun

  a od vlatko ni traga ni glas....
  Мислење од: _EAX, 6 ноември 2007 Во форумот: Off-topic теми
 7. _EAX
  ethereal
  Мислење од: _EAX, 6 ноември 2007 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 8. _EAX