1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
_EAX
Последна активност:
2 Мај 2008
Зачленет:
17 Август 2007
Мислења:
827
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
0
Веб-страна:

Сподели