1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
_DeadWalker_
Последна активност:
12 Мај 2015
Зачленет:
18 Мај 2013
Мислења:
53
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
8 Мај 1993 (Возраст: 26)

Сподели

_DeadWalker_

Intern, Машко, 26

_DeadWalker_ последен пат беше виден (како):
12 Мај 2015