• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
B
Реакции
3
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Брат му помина рокот на домеинот??

  Ќе има проблеми ако направам страна baltazar.com.mk

  Би можеле и тебе да те вклучиме во тимот.. Кодот што си го пишувам е премногу скап инаку би го купил..

  Благодарам за разбирањето!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно