1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Значајни членови

 1. 2,377

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,556
  Допаѓања:
  25,679
  Поени од трофеи:
  2,377
 2. 2,342

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,502
  Допаѓања:
  10,521
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 2,342

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,411
  Допаѓања:
  27,100
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 2,342

  tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,068
  Поени од трофеи:
  2,342
 5. 2,317

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,155
  Допаѓања:
  9,767
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 2,317

  gOJDO

  Мислења:
  9,605
  Допаѓања:
  13,858
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. 2,312

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 8. 2,302

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 9. 2,217

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,412
  Допаѓања:
  11,636
  Поени од трофеи:
  2,217
 10. 2,217

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,295
  Допаѓања:
  3,705
  Поени од трофеи:
  2,217
 11. 2,207

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,409
  Допаѓања:
  8,881
  Поени од трофеи:
  2,207
 12. 2,207

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,366
  Допаѓања:
  7,346
  Поени од трофеи:
  2,207
 13. 2,202

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,397
  Допаѓања:
  6,504
  Поени од трофеи:
  2,202
 14. 2,202

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,548
  Допаѓања:
  12,809
  Поени од трофеи:
  2,202
 15. 2,202

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,150
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 16. 1,852

  skullmonkey

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,121
  Допаѓања:
  3,264
  Поени од трофеи:
  1,852
 17. 1,852

  SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,600
  Допаѓања:
  5,165
  Поени од трофеи:
  1,852
 18. 1,817

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,118
  Допаѓања:
  3,784
  Поени од трофеи:
  1,817
 19. 1,817

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,584
  Допаѓања:
  3,525
  Поени од трофеи:
  1,817
 20. 1,812

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,974
  Допаѓања:
  2,948
  Поени од трофеи:
  1,812