1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Значајни членови

 1. 25,465

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,148
  Допаѓања:
  25,465
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 25,016

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,386
  Допаѓања:
  25,016
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. 12,575

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,417
  Допаѓања:
  12,575
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 12,240

  gOJDO

  Мислења:
  8,942
  Допаѓања:
  12,240
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 11,372

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,276
  Допаѓања:
  11,372
  Поени од трофеи:
  2,217
 6. 10,169

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,394
  Допаѓања:
  10,169
  Поени од трофеи:
  2,342
 7. 9,741

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,333
  Допаѓања:
  9,741
  Поени од трофеи:
  1,707
 8. 9,501

  xenon

  Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,801
  Допаѓања:
  9,501
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 9,057

  tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,838
  Допаѓања:
  9,057
  Поени од трофеи:
  2,342
 10. 8,978

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,249
  Допаѓања:
  8,978
  Поени од трофеи:
  2,317
 11. 8,367

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,068
  Допаѓања:
  8,367
  Поени од трофеи:
  2,207
 12. 6,768

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,644
  Допаѓања:
  6,768
  Поени од трофеи:
  1,717
 13. 6,587

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,901
  Допаѓања:
  6,587
  Поени од трофеи:
  2,207
 14. 6,352

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,237
  Допаѓања:
  6,352
  Поени од трофеи:
  2,202
 15. 5,947

  the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,875
  Допаѓања:
  5,947
  Поени од трофеи:
  1,652
 16. 5,521

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,768
  Допаѓања:
  5,521
  Поени од трофеи:
  1,802
 17. 5,379

  Gajche-X

  Мислења:
  3,081
  Допаѓања:
  5,379
  Поени од трофеи:
  1,717
 18. 5,248

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,333
  Допаѓања:
  5,248
  Поени од трофеи:
  2,302
 19. 5,113

  SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,588
  Допаѓања:
  5,113
  Поени од трофеи:
  1,852
 20. 5,014

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,830
  Допаѓања:
  5,014
  Поени од трофеи:
  2,312