• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од 4ever

  1. 4

    Дигитални крипто-валути: совети - подесувања (забранета трговија ако сте без права на огласување!)

    Здраво има ли некој заинтересиран за продажба на ЛТЦ.Сакам да купам околу 20 одприлика.За плакање со македонска картичка.И кога ќе симнам паричник на еден компјутер може ли после да го користам и од друг компјутер.Оти овој дел со паричникот не ми е баш најјасен.
На врв Дно