• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од 4c3

 1. 4

  Копирање на хард диск на друг хард диск

  ИМАВ MAXTOR 80GB KOJ ТРЕБАШЕ ДА ГО ЗАМЕНАМ СО HITACHI 500GB SATA2 НА СТАРИОТ ХАРД ДИСК ИМАВ WINDOVS XP SP3 A КОГА ГО ЗЕМАВ НОВИОТ СТАВIВ WINDOWS7 ПО ИНСТАЛАЦИЈАТА НО WINDOVSOT ГО ПРИКЛУЧИВ MAXTOROT НО КОМПИЈУТЕРОТ ДЕЛУВАШЕ КАКО ДА НЕМА WINDOWSВО VO BIOS GO NAMESTIV GO CITA ПРВО HITACHI I PC SE...
 2. 4

  Добра ли е оваа конфигурација??

  НЕ планирај и јас имам планирано два месеца од напред да земам lap top ама не испадна како сто палнирав
На врв Дно