1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои 386ka ги следи

 1. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,748
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  1,217
 2. Alexandar

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,514
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  747
 3. AMD_fan

  Certified IT Addict, Машко
  Мислења:
  3,646
  Допаѓања:
  137
  Поени од трофеи:
  627
 4. Commie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  4,717
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  827
 5. delovski

  Intern
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. LiquidWorm

  Администратор
  Мислења:
  2,667
  Допаѓања:
  183
  Поени од трофеи:
  787
 7. MetalGear

  On your way to fame, Машко, 33
  Мислења:
  2,992
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  812
 8. SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,594
  Допаѓања:
  5,162
  Поени од трофеи:
  1,852
 9. spiderman

  Intern
  Мислења:
  783
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  265
 10. Stane

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,497
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  732