1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
2daniela.aleksovsk
Последна активност:
3 Јуни 2012
Зачленет:
3 Јуни 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
25
Пол:
Женско
Роденден:
1 Јуни 1975 (Возраст: 44)
Локација:
Kumanovo

Сподели

2daniela.aleksovsk

Intern, Женско, 44, од Kumanovo

2daniela.aleksovsk последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2012