1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
1zkit1
Последна активност:
24 oктомври 2013
Зачленет:
24 oктомври 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
7 ноември 1965 (Возраст: 54)

Сподели

1zkit1

Intern, Машко, 54

1zkit1 последен пат беше виден (како):
24 oктомври 2013