1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

1s3ct0wN's Recent Activity

 1. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на StefAngel во темата Intel vs AMD.

  Гојдо гледа бенџамини, гајле му е дали интел или амд. Билдовите му се добри и за парите што ги нуди е компетитивен :)

  7 Декември 2019 во 21:14
 2. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на Astraion во темата Препорака за антивирус.

  Од пред месец дена рецензија од најдобриот канал исклучиво за рецензии на антивируси итн: [MEDIA] Најдобра бесплатна опција...

  5 Декември 2019 во 19:48
 3. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на psyside во темата AMD Zen & AМ4 платформа.

  Сите системи беа @3200 3500x е осетно поефтин од 9400f, а перформансите им се скоро идентични во игри. Опцијата за апгрејд кај Амд и...

  5 Декември 2019 во 17:44
 4. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на Mao во темата Rabota.

  Советот ти е се освен пријателски. Зашто? Зашто младо дете најверојатно без никакви вештини и работно искуство го учиш дека уште од day...

  5 Декември 2019 во 14:14
 5. 1s3ct0wN одговори на темата Препорака за антивирус.

  Malwarebytes не го бива ли?

  5 Декември 2019 во 14:10
 6. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на ARMac во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  Море море некултура. Јас па земав да гуглам што е тоа. Среќа не виде никој.

  5 Декември 2019 во 01:48
 7. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на ARMac во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  DeepCool Steam Castle Black - од Анхоч, 3850 со малце попуст дека беше со прашинка. Го сакав зошто е легната плоча не сум имал до сега....

  5 Декември 2019 во 01:47
 8. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на JasSum во темата Дали новите смартфони се штетни за здравјето?.

  Антимијачиве на раце, пијачи на ддт и цигара=лек и слични луѓенца сеуште се присутни, сега во нова форма, петгеаши. Све тоа треба да си...

  4 Декември 2019 во 11:40
 9. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на Avid во темата Продавам Gigabyte 1070 Xtreme Gaming.

  И јас мислам дека цената за картата треба да биде онолку колку што си ја проценил продавачот а другите да не се мешаат.

  3 Декември 2019 во 21:42
 10. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на CBB_6 во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  Ќе морам да се сложам со тебе, не сум задоволен и јас. Прв пат во животот купувам и користам текстилен мауспад, до сега само мазни...

  DSC_9592.jpg DSC_9594.jpg DSC_9597.jpg 3 Декември 2019 во 21:38
 11. На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа мислењето на Daniel86 во темата Дали е дозволено македонски сајт да зачувува броеви од кредитни картички во база?.

  Кажете ги јавно кои се да видиме дали сме засегнати и да може да се реагира на овој или оној начин. Вака само се крева паника без...

  2 Декември 2019 во 18:40