1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
1mk
Последна активност:
24 Јануари 2008
Зачленет:
13 Јули 2007
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

1mk

Intern

1mk последен пат беше виден (како):
24 Јануари 2008