1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
*1_dete_od_bt*
Последна активност:
25 Август 2009
Зачленет:
25 Август 2009
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

*1_dete_od_bt*

Intern

*1_dete_od_bt* последен пат беше виден (како):
25 Август 2009