1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
1947w
Последна активност:
22 Август 2015
Зачленет:
21 Август 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
9 Февруари 1947 (Возраст: 73)

Сподели

1947w

Intern, Машко, 73

1947w последен пат беше виден (како):
22 Август 2015