1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
12438
Последна активност:
6 Август 2013
Зачленет:
5 Август 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
3 Јули 1988 (Возраст: 31)

Сподели

12438

Intern, Машко, 31

12438 последен пат беше виден (како):
6 Август 2013