• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од 123456789skopje

  1. 1

    Ми треба помош со CPU Usage

    Луѓе ми треба итна помош имам голем проблем со компјутерот. Случајно отворив windows task manager и што да видам CPU Ми беше 80-95 и со еден другар сум на скајп и тој ми рече ВТФ и почнавме да чистиме тоа преку теамвиевер и го доведе до 5 % али екранот ми стана црн и направив рестарт, сите се...
На врв Дно