1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

123456's Recent Activity

 1. 123456 одговори на темата Netflix во Македонија.

  [MEDIA]

  6 Април 2020 во 10:22
 2. 123456 одговори на темата Netflix во Македонија.

  Она кога пробуваш да се правиш паметен 8к бој [MEDIA]

  6 Април 2020 во 09:09
 3. 123456 одговори на темата Netflix во Македонија.

  како тоа се тепаме за впн?

  5 Април 2020 во 21:22
 4. 123456 одговори на темата PlayStation 4 дискусија.

  Не е

  4 Април 2020 во 19:41
 5. 123456 одговори на темата PlayStation 4 дискусија.

  Anhoch PC Market Online

  3 Април 2020 во 15:48
 6. 123456 одговори на темата Netflix во Македонија.

  Кај нас не е само Netflix него Hbo Go и Amazon Prime

  3 Април 2020 во 15:27
 7. 123456 одговори на темата A1 (поранешно VIP).

  hahahh гледаш ли дека на вифи е закачен

  3 Април 2020 во 10:45
 8. 123456 одговори на темата A1 (поранешно VIP).

  Мораше кај децата пошто двајцата имаат боксови то јутјубе им местам на 480п, ненормална работа како го цица нетот на 4к Ептен педерска...

  3 Април 2020 во 00:12
 9. 123456 одговори на темата Подарувам Подарувам Kodi премиум рисолвер акаунт.

  Да не си ти од драчево :D

  3 Април 2020 во 00:05
 10. 123456 Прикачи датотека во темата Подарувам Подарувам Kodi премиум рисолвер акаунт.

  Све се тоа различни локации само ист интернет провајдер А1 што не е јасно? На реал дебрид покажува кој кога користи и која адреса е...

  real.png 2 Април 2020 во 23:18
 11. 123456 одговори на темата Подарувам Подарувам Kodi премиум рисолвер акаунт.

  Real debrid може да работи на различни ип адреси само ако се од ист провајдер, ставивме плус уште еден од телеком одма те гасат и те...

  2 Април 2020 во 21:05
 12. 123456 одговори на темата Netflix во Македонија.

  Јас сум корисник на Нетфликс и на Коди(реал дебрид и алл дебрид) нетфликсот ми е само да видам што моментално има ново , дали 10% го...

  2 Април 2020 во 20:57
 13. 123456 одговори на темата Netflix во Македонија.

  Не

  2 Април 2020 во 17:51
 14. 123456 одговори на темата Подарувам Подарувам Kodi премиум рисолвер акаунт.

  скапо во споредба со аллдебрид и реал дебрид Seren е најдобар аддон, а ти баш тој не го спомнуваш.

  2 Април 2020 во 14:28