1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
122БМИС
Последна активност:
21 Јули 2012
Зачленет:
1 Јануари 2008
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

122БМИС

Intern

nevraboten informaticar :( 3 Јануари 2012

122БМИС последен пат беше виден (како):
21 Јули 2012