1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
120%
Последна активност:
27 Февруари 2011
Зачленет:
22 Јуни 2010
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

120%

Intern

120% последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2011